„Linki” to dział, w którym proponujemy Wam dwie ścieżki – inspiracji i informacji. Jesteśmy przekonani, że warto poznawać dobre pomysły, ciekawe działania, ważne organizacje i instytucje. Z drugiej strony wiemy jak trudno w gąszczu informacji znaleźć te, które odpowiadają sprecyzowanym potrzebom młodych ludzi działających lokalnie. Proponujemy Wam „Inspiracje” – ścieżki do stron ważnych instytucji, organizacji i projektów – oraz „Niezbędnik” – zbiór linków, które poprowadzą Was do konkursów grantowych, wiadomości o stażach i stron zawierających informacje pomocne w sprawach organizacyjno-formalnych związanych z działalnością społeczne kulturalną.

Proponujemy Wam pierwszą porcję linków – stopniowo będziemy dorzucać kolejne.
Jeśli znasz ciekawą inicjatywę, atrakcyjny konkurs, ważną instytucję i chciałbyś dołączyć ten adres do naszych linków napisz na: mmk@e.org.pl a w tytule wiadomości wpisz „Linki”.

Dział redaguje Mateusz Konieczny.

 

Inspiracje

ścieżki do stron ważnych instytucji, organizacji i projektów [>>]

Niezbędnik

zbiór linków, które poprowadzą Was do konkursów grantowych, wiadomości o stażach i stron zawierających informacje pomocne w sprawach organizacyjno-formalnych związanych z działalnością społeczne kulturalną [>>]

Materiał wytworzony w ramach projektu zrealizowanego w programie Akademia Orange.